1news.az

Прем'єр Туреччини заявив, що "банда терористів" вже у руках юстиції

  15 липня стало святом демократії в нашій країні, сказав

  У Туреччині члени "паралельної групи", що зробили спробу військового перевороту, вже знаходяться в руках турецької юстиції і будуть належним чином покарані. Про це заявив прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим в ході спільної заяви з начальником Генштабу Туреччини Хулусі Акаром, повідомляє Anadolu Agency.

  "Члени "паралельної групи" вже знаходяться в руках турецької юстиції і зазнають належного покарання. Наш народ під час цих подій виявив далекоглядність, що запобігла порушенню волі народу. Ті, хто зробив цю спробу, повинні усвідомити істину: ніхто не може грати прагненням нашого народу до свободи й демократії", – сказав прем'єр Туреччини.

  Він також подякував кожному представнику свого народу, громадянам, які вийшли на площі з прапорами в руках "і зі стійкістю протистояли цій паралельній державі терористичній банді".

  "15 липня стало святом демократії в нашій країні. З вдячністю згадую загиблих поліцейських, співробітників сил безпеки і цивільних осіб, які загинули в ході перевороту, і висловлюю співчуття їхнім родинам", - наголосив глава турецького уряду.

  Як повідомлдяв 5.ua, станом на тепер відомо про 90 загиблих і понад 1150 поранених внаслідок спроби військового перевороту у Туреччині. Серед загиблих - 104 заколотники, решта - поліцейські та цивільні.

  Попередній матеріал
  В СБУ розповіли подробиці затримання грабіжників інкасаторських машин
  Наступний матеріал
  На хабарі 100 тис. грн. схопили першого заступника голови Держпраці

  У Туреччині відновили роботу всі аеропорти

  Голову генштабу Туреччини визволили і доправили у безпечне місце – ЗМІ

  Спроба військового перевороту у Туреччині: Вже 90 загиблих і понад 1150 поранених

  У аеропорту Стамбула нині перебувають близько 80 українців, серед них – діти

  Порошенко доручив посилити контроль в аеропортах і на кордонах через події в Туреччині

  Названі імена організаторів військового перевороту в Туреччині