Мануель Вальс 5 канал

Прем'єр Франції закликав негайно посилити контроль на зовнішніх кордонах ЄС

Серед людей із фальшивими паспортами, які намагаються потрапити до Європи, можуть бути і терористи угруповання "Ісламська держава"

Прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс закликав негайно посилити контроль на зовнішніх кордонах Європейського Союзу. Він переконаний, що це допоможе зупинити потік людей із фальшивими паспортами, які намагаються потрапити до Європи. Серед них, імовірно, можуть бути і терористи угруповання "Ісламська держава".

"Це не така війна, з якими ми стикалися у ХХ столітті. Це навіть не такий вид тероризму, який ми бачили у Європі або на Близькому Сході у 70-80-х роках. Це інша війна. Терористична "Ісламська держава" хоче знищити нас, знищити наш звичний спосіб життя. Теракти в Парижі та Брюсселі демонструють - нападають на людей, які мирно сидять у кафе, чекають на літак або метро. Саме тому ми маємо реагувати шляхом мобілізації усіх можливих засобів. Ризик досі лишається серйозним", - наголосив Мануель Вальс.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 23 березня, у французькому аеропорту через сигнал тривоги евакуювали пасажирів. Через підозрілий пакет евакуювали пасажирів з аеропорту Тулуза у Франції.

Попередній матеріал
Яценюк: Я очікую на подальші рішення "БПП" і персонально Президента
Наступний матеріал
Яресько розповіла, наскільки зменшився дефіцит держбюджету України
Теги:
Loading...

У французькому аеропорту через сигнал тривоги евакуювали пасажирів

У Брюсселі схопили підозрюваного у скоєнні терактів в аеропорту – ЗМІ

Світ вшановує пам'ять жертв терактів у Брюсселі