Прем`єром Італії втретє стане Сильвіо Берлусконі

  Прем`єром Італії втретє стане медіа-магнат Сильвіо Берлусконі. Саме його партія набрала більшість голосів на парламентських виборах. Хоча підрахунок голосів ще триває, суперник Берлусконі - Вальтер Велтроні - уже визнав свою поразку.
  Не чекає на офіційні результати і сам тріумфатор. Він уже роздає політичні обіцянки і міністерські портфелі. У кабінеті Берлусконі буде 12 міністрів. Зовнішньо-політичне відомство він обіцяє доручити Франко Фраттіні, чинному главі Єврокомісії. В ефірі італійського телебачення Берлусконі заявив: він готовий до співпраці з опозицією та збирається повторити свій рекорд із перебування на посаді прем`єра - відслужити повний термін і не піти у відставку. Сильвіо Берлусконі очолить італійський уряд утретє. Перше його прем`єрство -у 94-му році - тривало лише сім місяців. Натомість друге - повних п`ять років. Такого не було в Італії з часів Другої Світової.

  Піно Санторо, мешканець Рима: "Мені здається, що переможець не має багато іноваційних ідей. Зі своїми заявами він не протримається на посаді наступні п`ять років".

  Венієро, мешканець Рима: "Я дуже задоволений результами виборів і думаю, що настав час змін. Я довіряю Берлусконі".

  Клаудіо, мешканець Рима: "Можете вважати мене песимістом, але хто б не переміг - праві, ліві, центристи - нічого не змінюється".
  Попередній матеріал
  Зареєстрували ще 9 претендентів на посаду мера Києва
  Наступний матеріал
  Судова війна довкола авторських прав на "Гаррі Поттера" спалахнула у США
  Теги:
  Loading...