Прем`єр-міністр Сомалі просить військової допомоги у боротьбі з піратами

  Направити військові кораблі у територіальні води своєї країни закликав іноземні держави прем`єр-міністр Сомалі Нур Хасан Хусейн. Глава уряду переконаний - присутність у регіоні військових сил інших країн суттєво зменшить випадки піратства в Аденській затоці.

  Тим часом звільнені від сомалійських піратів заручники панамського судна "Зе Вейл" скаржаться на жахливі умови утримання. Окрім постійної небезпеки, екіпажу судна не вистачало продуктів, пірати не дозволяли їм відпочивати. Моряків звільнили сили безпеки Пунтленду, самопроголошеної держави на сході Сомалі. Бранці не постраждали, але наголошують, що у руках морських розбійників було дуже небезпечно та страшно. Озброєні викрадачі контролювали усі пересування та найменші дії заручників.

  Мохамед Аль-Каді, член екіпажу "The wail": "Я вам скажу, що це було дуже-дуже небезпечно. У цих десятьох людей було все для ведення війни. Ми не спали здається цілий тиждень, я навіть не уявляю, скілько точно. Навіть у туалет не могли сходити, не спитавши піратів".

  І досі у полоні сомалійських піратів залишаються 17 українців - членів екіпажу "Фаїни". Судно захопили ще 25-го вересня. За корабель, що перевозив танки та зброю, вимагають вісім мільйонів доларів США.

  Попередній матеріал
  Завтра КС розтлумачить повноваження Президента щодо оголошення референдуму
  Наступний матеріал
  Лише НУ-НС вчасно подав до ЦВК списки представників до ОВК,- Магера
  Теги:
  Loading...