Прем`єр-міністр Португалії пішов у відставку

  Прем`єр-міністр Португалії пішов у відставку. Жозе Сократеш пояснив своє рішення проблемами в економіці. Напередодні парламент відхилив його пакет антикризових заходів суворої економії.
  Це був останній шанс врятувати Португалію, наголошував прем`єр, позаяк, країна на другому місці після Греції в Євросоюзі з державними борговими проблемами та величезним дефіцитом бюджета. Пропозиція затягти паски щодужче заради стабілізації економіки спричинили масові протести по всій країні. Опозиція відмовилася підтримувати антикризові реформи уряду. На завтра президент Каваку Сілва запланував консультацію з усіма політичними силами. Якщо вони не домовляться щодо єдиного плану порятунку країни, Португалію спіткає політична криза і дострокові парламентські вибори.

  Жозе Сократеш, прем`єр-міністр Португалії: "Усі опозиційні партії відхилили заходи, запропоновані урядом для того, щоби врятувати країну самотужки і не просити допомоги за кордоном. Цю програму раніше підтримали Єврокомісія та Європейський центральний банк. Та, на жаль, усе це тепер зійшло на нівець. Я дуже хотів допомогти своїй нації, щоби нас не спіткала така сама ситуація, як у Греції та Ірландії, якім нічого не лишалося як погоджуватися на нові кредити від міжнародної спільноти".

  Попередній матеріал
  МВС: Убивство судді Шевченківського району Києва розкрите
  Наступний матеріал
  Мельниченко просить СБУ посилити його охорону
  Теги: