5.ua

Прем‘єр Малайзії: Boeing 777 розбився біля берегів Австралії

  Прем‘єр-міністр Малайзії Наджіб Разак заявив, що зниклий 8 березня Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines впав в Індійський океан на південь від австралійського міста Перт.

  За даними Разака, інформація про крах лайнера була отримана не завдяки аналізу знайдених уламків , а за допомогою супутників міжнародної компанії супутникового зв'язку INMARSAT, передає "Интерфакс".

  Представники британського Відділу досліджень авіаційних подій (AAIB) повідомили малайзійському прем‘єру, що, аналізуючи супутникові дані спільно з INMARSAT, вони дійшли висновку , що літак полетів по так званому " південному коридору " і впав у південній частині Індійського океану. Прем'єр зазначив , що це місце знаходиться далеко від будь-яких можливих місць посадки.

  Малайзійська влада також підтвердила, що хтось на борту літака навмисно змінив напрямок польоту через годину після зльоту. Так, літак, який прямував до Пекіну, розвернувся на захід у бік Індійського океану.

  Пошуки зниклого Boeing 777 продовжуються вже більше двох тижнів, із 8 березня. Авіалайнер, який прямував з Куала-Лумпуру до Пекіну, зник з радарів в небі над Південно-Китайським морем. Спеціальне дослідження дозволило визначити, що після зникнення літак міг пролетіти ще близько семи годин.

  Зараз пошуки лайнера Malaysia Airlines проводяться в Південно-Китайському морі, Малакській та Бенгальській затоках, а також в Індійському океані. Крім того, пошуки проводяться на території 11 країн на північ від Малайзії, які теоретично міг перетнути літак.

  На борту лайнера Malaysia Airlines знаходилось 239 людей, у тому числі, двоє українців.

  Це зникнення уже назвали одним із найбільших та найзагадковіших в історії світової авіації.

  Фото: Aero Icarus/ Flickr

  Попередній матеріал
  ДАІ підвищить швидкість руху на 11 київських автошляхах
  Наступний матеріал
  Росія ввела санкції проти Канади
  Теги:
  Loading...