Прем`єр Іспанії закликав громадян прийти на вибори

  Триває голосування в Іспанії. Там сьогодні обирають парламент країни. Більшість виборчих дільниць почали роботу вчасно. Вже проголосували лідери провідних партій - прем`єр-міністр, соціаліст Хосе Сапатеро та лідер опозиційної Народної партії Маріано Рахой.
  На думку оглядачів, традиційно активнішими є виборці Народної партії, ніж електорат соціалістів. Тож низька явка може зіграти на руку Маріано Рахою. Сапатеро, який удруге балотується на посаду прем`єра, закликав іспанців до активнішого голосування. На виборах визначать новий склад конгресу депутатів - це 350 місць і сенату - 208 місць.

  Хосе Луїс Родрігес Сапатеро, прем`єр-міністр Іспанії: "Наша країна і демократія стануть сильнішими, якщо всі громадяни прийдуть на голосування. Виборче право дає нам змогу визначати майбутнє країни, робить нас більш вільними і суверенними".

  За безпекою на парламентських виборах в Іспанії стежать близько дев`яноста тисяч поліцейських. У країні діє найвищий ступінь антитерористичної готовності, який оголосили іще наприкінці лютого, перед початком виборчої кампанії. Чотири роки тому внаслідок теракту в мадридському метро саме перед парламентськими виборами загинули майже двісті людей, близько двох тисяч були поранені, а сам інцидент вплинув на результати виборів - до влади всупереч прогнозам прийшли соціалісти.
  Попередній матеріал
  Європа запустила перший вантажний космічний корабель
  Наступний матеріал
  Удова Литвиненка просить Медведєва про справедливе розслідування
  Теги:
  Loading...