5.ua

Прем’єр Австралії виступив на Генасамблеї ООН щодо ситуації із збитим "Боїнгом"

  Докласти всіх зусиль для цілковитого розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга" в Україні пообіцяв австралійський прем’єр-міністр Тоні Еббот.


  У своєму виступі на сесії Генеральної асамблеї ООН політик висловив симпатії Україні та сподівання на швидке завершення конфлікту.

  Серед іншого, прем'єр-міністр Австралії розповів: "У липні ми спільно з голландцями та малайзійцями почали розслідування на місці аварії лайнера, щоби повернути наших співвітчизників після того, як проросійські повстанці збили рейс МН-17 над територією Східної України. Ми дуже вдячні Україні за допомогу, яку вона нам надала, і, звичайно, симпатизуємо країні, яка бореться проти зазіхань на її незалежність і територіальну цілісність. Ми зробимо все, що можливо, щоби упевнитися, що розслідування не замнуть, а злочин не приховають, оскільки це наш борг перед тридцятьма вісьмома вбитими австралійцями".

  Тим часом, путінські терористи замінували місце падіння малайзійського "Боїнга". Про це повідомляють міжнародні експерти, які досі сподіваються до морозів завершити розслідування в Україні.
  Попередній матеріал
  Кораблі країн НАТО виходять із Чорного моря
  Наступний матеріал
  У Берліні розпочались тристоронні "газові переговори"
  Loading...