5.ua

Представники української діаспори в Канаді зібралися під гаслами: «Українці - це Європейці!» [відео]

  «Українці - це Європейці!» Під такими гаслами зібрались представники української діаспори у  Канаді.

  Українська громада міста Оттава прийшла напередодні до місцевого пам’ятника Тарасу Шевченку аби висловити своє обурення діями влади спікеру Володимиру Рибаку, він перебуває в країні з офіційним візитом. Представники діаспори певні: Угода про асоціацію між Україною та Європейським союзом має бути підписана вчасно. Раніше канадці українського походження масово підтримали активістів, які мітингують на Майдані Незалежності у Києві. На знак солідарності мігранти в різних містах провели символічні Євромайдани. 

  Орест Дубас, мешканець м. Оттава: «Щоб підтримати Україну. Україні - європейський вектор. Щоб парламент, який незаконно я би сказав раптом рішив не дати згоду на цю акцію останню. Він перебив все, що мало бути. Цілу візію України може змінити це перехрестя». 

  Микола Біланюк, мешканець м. Оттава: «Це показує високий рівень обурення в Україні і трохи нагадує оранжеву революцію тому 9 років. Подібні умови, що є рішучий момент в історії країни. І люди мусять рішити, взяти якусь позицію. Показати, що вони дбають про це об’єднання. Чим менше люди виявляють своє обурення, тим легше людям робити що хоче».

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську ліквідували Євромайдан
  Наступний матеріал
  Рибак наголошує: євроінтеграція залишається головним пріоритетом України [відео]
  Теги:
  Loading...