Фото loccidentale.it

Представник США в ОБСЄ: Росія навмисно дестабілізує ситуацію в Україні

  Постпред США при ОБСЄ Деніел Бер заявив, що дії російської влади на Україні протизаконні і спрямовані на подальшу дестабілізацію ситуації.

  За словами Бера, Кремль "хоче послабити Україну і зробити її залежною від Москви", передає DW.

  Російське керівництво неодноразово підкреслювало свою стурбованість у зв'язку з подіями в Україні, нагадав постпред США, виступаючи 14 квітня на засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні.

  Проте "насправді Росія сама породжує цю ситуацію і намагається використовувати її як засіб тиску на уряд у Києві", вказав американський дипломат. За його словами, події на Сході України не були б можливі без активної підтримки Москви. "Це не масові демонстрації активістів з народу, а злочинні дії, вироблені Кремлем", - підкреслив Бер.

  Одночасно постійний представник США закликав країни ОБСЄ не дозволяти ввести себе в оману. Росія повинна вжити заходів для деескалації ситуації в Україні. Для цього Москва, зокрема, повинна скасувати протизаконну анексію Криму і дозволити відвідати півострів місії ОБСЄ, зменшити чисельність збройних сил на кордоні з Україною, припинити всі спроби дестабілізації ситуації на Україні і офіційно визнати свою непричетність до дій сепаратистів, диверсантів і провокаторів.

  Попередній матеріал
  Українські банки продовжують закривати свої відділення на території Криму
  Наступний матеріал
  Кличко вимагає від ГПУ реагувати на сепаратистські заклики з вуст нардепів