Правляча Партія справедливості і розвитку лідирує на виборах у Туреччині

  Правляча Партія справедливості і розвитку лідирує на виборах у Туреччині. Такі дані - попереднього підрахунку голосів парламентських виборів. Їх провели - напередодні.

  Абсолютної більшості правляча політсила - не здобула, заявляють у ЦВК. Там опрацювали 98 відсотків бюлетенів. Партії справедливості і розвитку прогнозують 327 з півтисячі  місць у парламенті. Для абсолютної більшості  - потрібен 331 голос. Хоча чинний прем’єр Таїп Ердоґан - залишиться на чолі уряду, йому доведеться домовлятися про коаліцію для ухвалення низки важливих законів. Зокрема - щодо зміни конституції, яка була написана 30 років тому. Друге місце на виборах посідає Народно-республіканська партія - найбільша опозиційна політсила. На третьому - Партія націоналістичного розвитку.

  Тайїп Ердоган, прем`єр-міністр Туреччини: "Проголосувавши на виборах, люди дали нам змогу керувати країною, а також - показали, що вони бажають мати оновлену конституцію. Новий головний документ - об`єднає інтереси усіх політичних сил і захищатиме інтереси кожного громадянина".

  Гулер Туглу, мешканка  Анкари: "Я дуже щаслива. Вірю, що результати виборів призведуть до покращення життя у нашій країні. Просто слів не можу знайти, щоб описати свою радість".

  Попередній матеріал
  Землетрус у новозеландському місті Крайстчерч: 10 чоловік постраждало
  Наступний матеріал
  Масштабну акцію протесту - влаштували бразильські пожежники
  Теги: