Працівники заводу ФІАТ у Бельгії взяли в заручники власне керівництво

  Власне керівництво взяли в заручники працівники заводу ФІАТ у Бельгії. Компанія планує скоротити штат, але не планує виплачувати компенсацій. Це й розлютило робітників і вони заблокували топ-менеджерів у офісі.

  Працівники вимагають подовження переговорів. Керівництво пообіцяло повернутися за стіл переговорів наприкінці місяця. Про майбутні скорочення робітникам оголосили ще у грудні, втім дотепер сторони не можуть домовитися про умови реформування. Випадки, коли працівники силою утримують керівництво трапляються у Європі дедалі частіше. У середу, у Франції робітники заводу з виготовлення клейкої стрічки протримали своїх босів у офісі цілу ціч. Керівництво хоче закрити фабрику, а працівники не бажають залишатися без роботи.

  Люди: "Ми хочемо відповідей, тому і вдалися до такого кроку. Це тягнеться вже 3 місяці. Я хочу знати чого чекати. І всі люди, які тут працюють, також вимагають того ж самого. Це виплати у зв`язку з скороченням штатів. Вони звільняли робітників у 2007 та 2008 році - і вони отримували компенсації, їм раніше призначали пенсії. Деякі отримували навіть більше, ніж їм належало. Я ж прошу лише малого".

  Попередній матеріал
  Лісові пожежі в американському штаті Оклахома
  Наступний матеріал
  Бранці з танкера "Hansa Stavanger", серед яких 2 українців, почуваються добре,- МЗС
  Теги:
  Loading...