Працівники готельного бізнесу Греції добовий страйк

  Працівники готельного бізнесу Греції - оголосили добовий загальнонаціональний страйк. Профспілка обурена, що політична нестабільність і криза - призвели до суттєвих втрат у їхній галузі.

  Робітники готелів кажуть працедавці користуються складною ситуацією в країні - у власних інтересах. Зокрема, безпідставно збільшують час роботи і занижують зарплату. Державний департамент готелів країни заявив за останні півроку кількість бронювань у готелях зменшилась на понад тридцять відсотків. Утім, тільки-но політикам удалось сформувати новий уряд після місяців безвладдя ситуація в туристичній галузі суттєво поліпшилася.

  Александрос Вассилікос, президент готельної асоціації Афін: "Ви не будете подорожувати країною, поки не переконаєтесь у її політичній стабільності. На жаль - ми пройшли через це, через цю кризу, через погані відгуки у пресі".

  Одиссеус Філіппатос, працівник готелю: "Роботодавці намагаються залякати працівників втратою роботи. Нагадують їм про рівень безробіття, який зростає у Греції. Вони хочуть знизити наші зарплати, скоротити штат, і тих, хто залишився - працювати більше за менші гроші".

  Попередній матеріал
  Новий вид динозавра представили аргентинські палеонтологи
  Наступний матеріал
  Кравчук: Конституційний суд перевищив свої повноваження [відео]
  Теги: