Праймеріз пройдуть сьогодні в штаті Пенсильванія

  Праймеріз, або попередні вибори кандидатів у президенти США, пройдуть сьогодні в американському штаті Пенсильванія. Цей етап перегонів важливий для демократів, адже у їхньому таборі досі не визначився єдиний кандидат.
  В той же час для республіканців ці вибори мають виключно формальний характер. Адже там все відомо ще з березня - кандидатом від цього табору став сенатор штату Арізона Джон Маккейн. Демократка Гілларі Клінтон покладає на Пенсильванію великі надії, адже перемога у цьому штаті допоможе зменшити відрив від свого суперника – Барака Обами. Цей молодий політик випереджає Клінтон і за кількістю перемог на праймеріз і за кількістю голосів делегатів партії.

  Гілларі Клінтон, сенатор від штату Нью-Йорк: "Перед тим як піти і зробити свій вибір, ви мусите добре подумати. Є два кандидати, уважно вивчить їх біографію і подивіться що вони зробили. Ви мусите себе запитати - а чи справиться людина з такою роботою і з такою посадою".

  Барак Обама, сенатор від штату Іллінойс: "Є кандитати від демоктатичного табору і є кандидат від республіканців. На мою думку президентом має бути та людина, яка зможе дати раду з війною в Іраку, яка наслідує демократичні цінності та має відповіть на всі запитання".

  Згідно останніми опитуваннями, симпатії виборців залишаються на боці темношкірого кандитата Барfка Обами. Його підтримуть 49 відсотків виборців. А от віддати свої голоси за колишню першу леді Гілларі Клінтон готові лише 42 відсотки опитаних.
  Попередній матеріал
  Садовий: Конкуренції між містами, які прийматимуть Євро-2012 не існує
  Наступний матеріал
  Ціна на нафту перевищила $117 за барель
  Теги:
  Loading...