Пожежникам удалося локалізувати вогонь в тунелі під Ла-Маншем

  Європа більше не горить. Пожежникам удалося локалізувати вогонь в тунелі під Ламаншем. Це сталося на 16-ту годину від початку займання. За цей час у тунелі 14-теро людей постраждали, шестеро з них - отруїлися чадним газом, решта зазнали легких поранень. Щоби повністю ліквідувати полум`я, треба ще кілька годин. Пожежу гасять - до тисячі британських та французьких вогнеборців.

  Нагадаємо, напередодні вдень - вогонь охопив вантажівку з фенолом - токсичною речовиною, яку використовують у фармакології. Вогонь перекинувся на сусідні машини. Саме авто тунелем - перевозив товарний потяг. Тільки-но автоматика зафіксувала дим - рух тунелем одразу перекрили, через це по обидва боки Ла-Маншу утворилися величезні затори. У самому потязі були близько тридцяти людей, їх евакуювали через спеціальні виходи безпеки. Інцидент спричинив справжній транспортний хаос, через збої у розкладі - постраждали дві тисячі пасажирів. Загальна довжина Євротунелю, який з`єднує Британію і Францію - 51 кілометр. Його викопали на дні моря. Рух тунелем у повному обсязі - відновлять не раніше суботи, утім, сьогодні до кінця дня його можуть частково поновити.

  Люди: "Ми мали намір дістатися додому до Лондону цього вечора, але не змогли. Наші квитки скасовано. Я не знаю скільки часу ми проведемо тут".

  Люди: "У нас було тут кілька зустрічей. За планом ми повинні були сісти на поїзд о пів на шосту. Ми приїхали заздалегідь,але нам повідомили, що всі рейси скасовано через пожежу у тунелі. Це все, що ми знаємо".

  Попередній матеріал
  В Таїланді не можуть обрати прем`єр-міністра
  Наступний матеріал
  До України прибув легендарний рок-гурт Queen
  Теги:
  Loading...