Пожежа в міграційному центрі у Сіднеї

  Пожежа в міграційному центрі у Сіднеї. Кілька людей видерлися на дах приміщення з вимогою, щонайшвидше видати їм австралійські візи.
  Протести переросли у справжній погром і сутички з працівниками центру. Внаслідок, чого спалахнула пожежа у дев"яти корпусах. За попередньою версією вибухнув газовий пристрій у кухонному блоці однієї з будівель і вогонь швидко перекунився на сусідні приміщення. Коли на місце прибули пожежники, мігранти почали кидати у них шматки черепиці, шиферу та меблі. Врешті- решт вогонь, таки, удалося локалізувати. Ніхто не постраждав. Влада оцінює збитки у кілька мільйонів доларів і наголошує - проти заколотників можуть порушити кримінальні справи, що зменшить їхні шанси на отримання австралійських віз та громадянства.   

  Вейн Свон, заступник прем`єр-міністра Австралії: "Якщо люди вдалися до злочину, то це матиме лише негативні наслідки щодо їхнього перебування".

  Кріс Боуен, міністр з питань імміграції: "Якщо такими діями вони намагалися змінити статус, щоби їх важали біженцями, то можу запевнити - у такий спосіб у них нічого не вийде".

  Попередній матеріал
  На посаду тренера збірної є 3 кандидатури
  Наступний матеріал
  Сотні тисяч бджіл захопили квартиру в китайському місті Ченгду [відео]
  Теги: