Повінь спричинила масштабні руйнування на південному сході Бразилії [відео]

  Від повені потерпає південний схід Бразилії. У штаті Ріо-де-Жанейро внаслідок негоди вже загинула одна людина. Зруйновано домівки тисяч місцевих мешканців. Влада оголосила тривогу в усьому штаті й терміново евакуює людей з підтоплених районів та зводить загородження з мішків із піском на вулицях населених пунктів.

  Майже двадцять два сантиметри дощу випали впродовж останньої доби в штаті Ріо-де-Жанейро. Через потужну зливу з берегів вийшли місцеві річки. Повінь зруйнувала близько півтисячі будинків. Вода прибувала настільки швидко, що люди встигали лише вибігти з помешкань, взявши із собою тільки гроші та документи.

  Постраждалі: "Мої доньки були у спальні, коли потік увірвався на нашу вулицю. Встигла лише розбудити їх і вивести на дах, звідки нас забрали рятувальники".

  Постраждалі: "Сусіди прибігли до мого будинку й попередили про повінь. Коли ми з чоловіком вийшли з помешкання - вода почала швидко прибувати. Ледь не потонули в стрімкому потоці. Стихія забрала все наше майно".

  Губернатор штату Серджіо Кабрал створив спеціальний загін з боротьби із наслідками негоди. Поки його головним завданням є порятунок людей з підтоплених районів. Зведені загородження не можуть стримати потоку води й запобігти руйнуванню будинків.

  Постраждалі: "Дякуємо за порятунок наших життів. Майно можна придбати знову, життя ж безцінне".

  Зливи на південному сході Бразилії стаються щороку впродовж сезону дощів. Вони призводять до численних повеней та зсувів грунту. Впродовж 2010-го та 2011-го років лише у штаті Ріо-де-Жанейро стихія призвела до загибелі майже двох тисяч людей.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Кінотеатр у США, де торік відбулось масове убивство - у центрі скандалу
  Наступний матеріал
  Вибух на автозаправці у Дамаску - щонайменше 9 загиблих
  Теги:
  Loading...