Потужний вибух на газогоні у США (відео)

  Потужний вибух на газогоні в американському штаті Техас. Загинули щонайменше троє людей. Десятеро постраждали. Їх доправили до лікарні з тяжкими опіками. На місці аварії кілька годин вирувала пожежа. Натепер вогнеборцям вдалося локалізувати полум`я.

  Вибух на газогоні був таким потужним, що мешканці округу Джонсон подумали – почався землетрус або налетів торнадо. Будинки містечка Кліберн здригалися. За лічені хвилини спалахнула пожежа. Над містом піднялися язики полум"я і хмари диму. Вогонь вирував кілька годин.

  Стів Маркштайнер, рятувальник: "Полум`я здіймалося вгору на триста метрів. Ми нічого не могли вдіяти, допоки вогонь не загасили".

  Локалізувати пожежу вогнеборцям вдалося лише за кілька годин. За цей час рятувальники евакуювали мешканців з прилеглого до газогону поселення - Пекан Плантейшн. Інформація щодо загиблих і постраждалих постійно змінювалася. Спочатку усіх потерпілих вважали зниклими безвісти. Потому, як вогонь приборкали – медики змогли доправити дюдей до лікарні.

  Джек Сноу, координатор управління з надзвичайних ситуацій округу Джонсон: "Як ви бачите, полум`я зменшилося. Було перекрито газ, і тепер ми можемо підійти ближче і продовжити пошуки. Раніше це було неможливим через сильну пожежу".

  Причини аварії поки що встановлюють. За попередньою версією, вибух стався через недбалість працівників енергетичної компанії. Вони встановлювали лінії електропередач поблизу газогону. Спеціальною технікою рили ями і тому, ймовірно, пошкодили труби.

  Ганна Ільїних, 5 канал  Попередній матеріал
  Євро стане єдиною державною валютою Естонії
  Наступний матеріал
  16 країн єврозони узгодили рішення створити стабфонд
  Теги: