Потужний тропічний шторм лютує на Тайвані

  Перші жертви тропічного шторму "Фун-вон", що лютує на Тайвані - одна людина загинула, ще п`ятеро поранені. Сильні вітри пошкодили лінії електропередач. Знеструмлено майже 16 тисяч домівок.
  Швидкість вітру сягає сорока двох метрів за секунду, десятки тисяч рибацьких суден повернулися до портів. У Тайвані  вже евакуювали майже 300 тисяч людей. З міркувань безпеки закриті усі школи, людям рекомендують не виходити на вулицю. В гірських районах острова зафіксували майже півтисячі випадків сходження селевих потоків.   Очікують, що сьогодні ввечері буря досягне китайського узбережжя. Це вже восьмий тропічний шторм за цей рік у регіоні. Попередній - на ім`я Кальмегі - забрав життя 19 людей, шістьох - дотепер вважають зниклими безвісти.

  Вирує стихія і в Японії. У місті Кобе загинули троє людей, ще кілька вважаються зниклими без вісти. На заході країни, у сільських районах, потужні зливи спричинили повені та зсуви ґрунту. Підтоплені більше сотні будинків, близько п`ятдесяти тисяч людей евакуювали. В деяких районах за лічені години випало до чотирнадцяти сантиметрів опадів. Через зсуви ґрунти закриті шість автошляхів.
  Попередній матеріал
  Екіпаж судна "Геркулес", який захопили у Нігерії, - визволили
  Наступний матеріал
  Перші українські олімпійці вже прибули до Пекіна
  Теги:
  Loading...