Потужні повені на острові Мадейра - 38 загиблих (репортаж)

  Дедалі більше жертв через повені на острові Мадейра у Португалії. Кількість загиблих сягнула 38 людей. Іще 70 осіб травмовані, дві сотні - стали безхатченками. Влада Португалії доправила на острів п`ять команд рятувальників і гелікоптери. Тим часом синоптики прогнозують - чимдалі більші зливи.

  Майже добу мешканці потругальського острова борються зі стихією. Рівень води у регіоні сягнув півтора метра. Потужні шквали повиривали дерева та пошкодили електромережі. Затоплені близько двох сотень будівель, паралізовані головні дороги та вулиці. Влада уже пообіцяла відшкодувати мешканцям збитки, завдані негодою, коли лихо мине.

  Десятки людей зараз - у пастці сильних течій на вулицях міст і містечок.  Рятувальники  перевозять людей у безпечніші місця на човнах. Мешканці не встигають рятувати крам. Не працюють державні установи, паралізоване авіасполучення. 

  На Мадейрі оголосили наздвичайний стан. На допомогу рятувальникам відрядили військових. Гелікоптерами вони доправлятимуть людей у тимчасові притулки та за потреби - у шпиталі.

  Олена Кабанець, 5 канал  

  Попередній матеріал
  Тігіпко, Яценюк, Азаров претендують на прем`єрство при Януковичі
  Наступний матеріал
  Сьогодні - Міжнародний день рідної мови
  Теги: