Посилюється активність мексиканського вулкана "Попокатепетль"

  Посилюється активність мексиканського вулкана "Попокатепетль". Про це попередили місцеві сейсмологи.

  Вогнедишна гора викидає газ на трикілометрову висоту - до тридцяти разів на добу. Вулиці населених пунктів навколо вулкана - засипані попелом. Фахівці побоюються повномасштабного виверження. 11 тисячам місцевих мешканців - влада роздала марлеві маски і наказала готуватися до евакуації. Рівень загрози на прилеглих територіях - підвищили до п’ятого за семибальною шкалою. Туди заздалегідь ввели війська і загони рятувальників.

  Рубен Ацебо, аналітик відділу цивільної оборони: "Навряд чи виверження дійсно загрожує навколишнім селам. Навіть якщо з кратера вулкана потече лава, вона охолоне на схилах гори і до населених пунктів не дістанеться. Попри це, тамтешнім мешканцям слід вжити застережних заходів і бути готовими до евакуації, щойно влада її оголосить".

   

  Армандо Кастро, місцевий мешканець: "Я дуже стурбований через вулкан. Чимало моїх сусідів, особливо похилого віку, кажуть - мовляв, ми старі і нікуди не підемо, тут народилися, тут і помремо. Але це - не мій підхід. Якщо почнеться виверження - ми з родиною одразу полишимо небезпечну зону".

  Попередній матеріал
  Московський міст частково перекриють на ремонт
  Наступний матеріал
  Американські правоохоронці затримали новоорлеанського стрільця
  Теги:
  Loading...