hvylya.org

Посилення санкцій може дуже негативно вплинути на динаміку російського ВВП - Мінфін РФ

  Міністерство фінансів Росії заявляє, що посилення санкцій щодо окремих суб'єктів економічних відносин і цілих галузей російської економіки, фінансової інфраструктури здатне в значній мірі негативно вплинути на динаміку ВВП.


  Про це сказано на сайті російського Мінфіну в доповіді про основні напрями бюджетної політики на 2015-2017 роки, пише "Газета.Ru".

  У міністерстві припускають, що ескалація напруженості навколо України може знизити приріст ВВП до 0,2-0,3% уже цього року.

  Водночас, Мінфін запевняє, що у короткостроковому і середньостроковому періодах у Росії достатньо резервів для компенсації більшої частини можливих економічних втрат.

  "При цьому "у більш тривалій перспективі санкції можуть зробити істотний вплив на зниження бюджетної стійкості, а також погіршення умов і скорочення можливостей для модернізації при обмеженні імпорту технологій, інвестицій і передових практик", - сказано в повідомленні.

  Як зазначається, при складанні прогнозу Мінфін використовував сценарій, що припускає відносно стабільні умови, за яких масштабні економічні санкції до Росії не застосовуються.
  Попередній матеріал
  США розглянуть можливість фінансування проектів з відновлення інфраструктури на Донбасі - Байден
  Наступний матеріал
  На Одещині легкових зіткнувся з комбайном, четверо людей загинуло
  Loading...