Постраждалим від шторму "Агата" розпочали видавати гуманітарну допомогу

  Постраждалим від тропічного шторму "Агата" розпочали видавати гуманітарну допомогу. Вантаж із найнеобхіднішим доправили у Гватемалу - країну, що найбільше постраждала від руйнівного циклону.
  Воду, продукти, медикаменти та теплі речі людям роздають військові. До місць призначення все доправляють повітряним транспортом. Наземним дістатися неможливо, адже більшість доріг і мостів зруйновані. У столиці Гватемали, місті Гватемала рятувальники огороджують бар`єром гігантську вирву, що утворилася внаслідок зсувів ґрунту. Є небезпека, що краї вирви можуть обвалитися під вагою людини. Шторм Агата у Центральній Америці забрав життя близько ста вісімдесяти осіб. Понад півтори сотні  з них - загинули у Гватемалі. Іще сто вважаються зниклими безвісти.

  Марія Ґонзалес, інженер: "Ми стоїмо за 20 метрів від краю вирви. Саме на цій відстані споруджується стіна - задля більшої безпеки, задля того, щоб люди не підходили ближче. А також, щоб вода вулицями не текла у цю вирву".

  Люди: "Ми постійно боїмося, що з нами щось трапиться. У мене діти, є немовля. Я боюся, що вирва буде збільшуватись і це обернеться страшною катастрофою".

  Попередній матеріал
  Зухвале вбивство у центрі Брюсселя
  Наступний матеріал
  Полу МакКартні вручили музичну премію імені братів Гершвінів
  Теги: