фото prosport.tsn.ua

Посольство України уточнює - у Білорусі затримали 28 фанатів, до них їде консул

  28 осіб, серед яких можуть бути й українці, перебувають у СІЗО білоруського міста Борисов. Їх затримали напередодні, після футбольного матчу збірних України та Білорусі.


  Цю інформацію "5-му каналу" повідомила Марія Гуцало, перший секретар посольства України у Білорусі . За її словами – зараз у Борисов виїхав український консул, щоби з’ясувати ситуацію.

  "Та інформація, яку тут роздували російські і білоруські ЗМІ з приводу 100 затриманих – вона не відповідає дійсності. Наші фанати дзвонили вчора до посольства і ми були на контакті з місцевими органами, а сьогодні зранку наш консул з посольства України виїхав у Борисов для того, щоби з’ясувати на місці ситуацію. Як повідомляє борисівський райвідділок внутрішніх справ, зараз затриманих – 28 осіб. Яка кількість там українців і що – це вже наш консул скаже", – інформує пані дипломат.

  Напередодні у білоруських ЗМІ з’явилася інформація, що після футбольної гри було затримано понад сотню осіб, більшість яких були громадянами України. Білоруси і українці під час матчу разом заспівали популярну і не зовсім цензурну пісню про Путіна. Також уболівальники обох країн активно перегукувалися гаслами "Слава Україні" та "Живе Бєларусь" і разом характеризували російського президента.

  Поки матч тривав – білоруські правоохоронці не реагували на дії фанатів. А вже після матчу – одразу під стінами стадіону затримали вболівальників.

  Попередній матеріал
  Столичні підприємці можуть пройти стажування в Німеччині
  Наступний матеріал
  В Туреччині в ході протестів було вбито 35 людей
  Теги:
  Loading...