Балтійський шлях / Фото charter97.org

Посольства Литви, Латвії та Естонії проведуть акції солідарності з Україною

  Посольства Естонії, Литви та Латвії мають намір провести акцію солідарності зУкраїною.

  Як повідомив посол Литви в Україні Пятрас Вайтекунас на брифінгу у вівторок у Києві, акція, якап одночасно стане вшануванням пам‘яті Балтійського Шляху 1989 року, пройде 23 серпня на Європейській площі української столиці.

  "Ми заявляємо про важливість такої маніфестації, ненасильницької демонстрації, солідарності, єдності трьох балтійських народів через 25 років. Це особливо важливо в умовах російської агресії з боку Кремля по відношенню до України. Нам необхідно продемонструвати солідарність балтійських держав, європейських держав з Україною", - заявив Вайтекунас, передає "Интерфакс-Украина".

  У той же час, посол Латвії в Україні Аргіта Даудзе зазначив, що люди, які прийдуть на Європейську площу в цей день, візьмуться за руки, щоб продемонструвати єдність у підтримці України.

  23 серпня 1989 майже 2 млн. жителів трьох країн Балтії провели мирну акцію, взявшись за руки і утворивши Балтійський шлях - 600-кілометровий живий ланцюг від Таллінна через Ригу до Вільнюса, таким чином засвідчивши свою солідарність у боротьбі за свободу, демократію і незалежність.

  Попередній матеріал
  На україно-російському кордоні продовжуються бої - Держприкордонслужба
  Наступний матеріал
  Міського голову Рубіжного підозрюють у співпраці з терористами
  Теги:
  Loading...