5 канал

Посол Туреччини про хвилю репресій: "Надзвичайні дії вимагають надзвичайних заходів"

Важливо зрозуміти, які структури стояли за спробою перевороту у Туреччині

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив надзвичайний і повноважний посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель.

"Важливо зрозуміти, що за структури стояли за цією спробою перевороту. Лише невелика група військових намагалася взяти контроль над великими інституціями, і їм це вдалося, проте на дуже короткий час. І зараз було вирішено, що ті люди, які були задіяні у цьому, і у сфері освіти, зокрема, вони були інфільтровані туди через секретні мережі. Все, що робиться, має робитися у рамках закону, не порушуючи принципи демократії. Надзвичайні дії вимагають у відповідь надзвичайних заходів", – зазначив посол.

Повну версію розмови з надзвичайним і повноважним послом Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезелем дивіться на нашому сайті в рубриці "Інтерв'ю".

У Туреччині тривають масові арешти та звільнення осіб, яких підозрюють у причетності до заколоту, що стався в ніч проти минулої п'ятниці. 6 тисяч людей заарештовані, майже 60 тисяч – звільнені або відсторонені від роботи.

Попередній матеріал
Заворушення в Ірпінській колонії: керівництво усунули від посад
Наступний матеріал
Зона АТО: обстріли тривають, Красногорівку атакував російський танк

МЗС видало рекомендації для українців, які планують поїздку в Туреччину

Ердоган оголосив у Туреччині надзвичайний стан

Військовий переворот в Туреччині: майже 100 генералам висунули офіційні звинувачення

Туреччина заборонила вченим виїжджати з країни