Пошуки зниклого Boeing 777: слідчі знаходять нові докази викрадення

  Пошуки зниклого авіалайнера компанії Malaysia Airlines продовжуються вже 12 днів.

  Це зникнення уже назвали одним із найбільших та найзагадковіших в історії світової авіації.

  Розслідуванням справи займають спеціалісти із 26 країн світу, але ніяких ознак зниклого Boeing 777, на борту якого знаходились 239 людей і досі немає.

  Між тим, у слідчих з‘являються нові підстави вважати, що лайнер було викрадено.

  Як повідомляє CNN з посиланням на власні джерела, щонайменше за 12 хвилин до останнього сеансу зв‘язку пілотів з авіадиспетчерами лайнер почав змінювати курс польоту. При цьому, співробітники правоохоронних органів повідомляють, що перший поворот скоріш за все був запрограмований кимось із кабіни пілотів.

  Результати спеціальних досліджень показали, що після зникнення із радарів літак летів на малій висоті ще близько семи годин. Як повідомляє агентство AFP, мальдівська поліція розслідує повідомлення про те, що місцеві жителі в день зникнення Boeing 777 бачили низько пролітаючий літак над островом Куда-Хуваду.

  Експерти вважають, що опустивши літак на низьку висоту, люди, які ним керували, намагалися сховатися від радарів.

  Однією із версій слідчих є те, що лайнер викрав хтось із пілотів або інша людина, яка добре управляє літаками.

  Після обшуку в домі одного із пілотів Boeing 777 був знайдений авіасимулятор. Як повідомляє CNN, в ньому були виявлені видалені файли, розшифрування яких може допомогти у пошуках літака. Крім того, в авіасимулятор були завантажені дані про 5 аеродромів у районі Індійського океану.

  Між тим, малайзійські слідчі заявили, що нікого конкретно із членів екіпажу або пасажирів вони не підозрюють у причетності до зникнення. Наразі у них є дані про всіх людей, які знаходилися на борту літака, окрім трьох – двох українців та росіянина.

  Зараз пошуки лайнера Malaysia Airlines проводяться в Південно-Китайському морі, Малакській та Бенгальській затоках, а також в Індійському океані. Крім того, як відмічає "Интерфакс", пошуки проводяться на території 11 країн на північ від Малайзії, які теоретично міг перетнути літак.

  Фото: flyflyacademy.com

  Попередній матеріал
  Уряд ФРН підтримав підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною
  Наступний матеріал
  В Перевальному не віддавали наказ складати зброю - командування