Twitter / Terrormonitor.org

Посадовці Держдепу США закликають до ударів по військам Асада

  Меморандум закликає до розумного використання зброї, що мало би радикально змінити підхід до громадянської війни в Сирії

  Більше 50 співробітників Держдепу підписали внутрішній меморандум з критикою політики Обами в Сирії і закликами проводити удари проти уряду Асада. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на The New York Times.

  Чиновники Держдепу наголошують, що постійні порушення режиму припинення вогню в Сирії унеможливлюють політичне врегулювання, тому що Асад не відчуває достатнього тиску, щоб вести переговори із поміркованою опозицією.

  Меморандум закликає до розумного використання зброї, що мало би радикально змінити підхід до громадянської війни в Сирії, однак, як зазначає видання, немає ніяких ознак, що Обама планує змінити курс.

  Втім, як пише газета, цей меморандум підкреслює глибокі тріщини в адміністрації і розчарування від розуміння того, як треба мати справу з війною, що вбила понад 400 тисяч осіб.

  Меморандум підписано 51 особою.

  Нагадаємо, 8 червня в Алеппо щонайменше п'ятнадцять людей загинули внаслідок серії авіаударів. Один зі снарядів влучив у тимчасову лікарню в районі Аш-Шаар, який контролюється антиурядовими силами. Хто саме завдав авіаударів, невідомо. Відомо, що армія сирійського президента Башара Асада за допомоги російських військ останніми тижнями намагається відновити контроль над цим населеним пунктом.

  Попередній матеріал
  На реформування Верховної Ради ЄС та ООН виділять 1,3 млн євро
  Наступний матеріал
  На Закарпатті депутат-радикал застрелив правоохоронця

  В Алеппо жертвами боїв між сирійською армією і бойовиками стали 70 людей

  Марк Тонер: Вашингтон закликає Росію вплинути на режим Асада у Сирії