publicist.in.ua

Порошенко з Туском обговорили створення українсько-польсько-литовської військової бригади

  Президент України Петро Порошенко провів телефонні консультації з прем'єр-міністром Республіки Польща Дональдом Туском. Про це повідомляє прес-служба глави держави.


  Як повідомляється, польський прем'єр-міністр підтримав позицію українського президента щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

  "Дуже важливо, що Ви маєте репутацію президента миру, який водночас рішуче налаштований на захист суверенітету і територіальної цілісності України. Такий підхід підтримується Польщею та міцно ґрунтується на позиціях, які визначені у рішеннях ЄС", - заявив Туск.

  У свою чергу президент подякував Польщі за підтримку. А також висловився за прискорення процедур щодо допомоги з боку Польщі, зокрема, передачі закуплених бронежилетів через митницю Республіки Польща. Зазначається, що Туск погодився із необхідністю спрощення процедур та врегулювання цього питання.

  Польський Прем'єр висловив співчуття у зв'язку із зростаючою кількістю жертв з боку українських Збройних Сил у Донецькій та Луганській областях.

  Також повідомляється, що сторони приділили велику увагу питанню створення польсько-литовсько-української військової бригади "УкрПолЛитБриг", зокрема, домовились підписати відповідну Угоду найближчим часом.

  "Президент України поділився стурбованістю з приводу маніпуляцій та відвертої брехні з боку російської інформаційної пропаганди, яка поширюється в європейському медіа-просторі. Співрозмовники обмінялись думками стосовно механізмів та нових можливостей донесення правдивої інформації про ситуацію в Україні в Польщі", - сказано в повідомленні.

  "Наприкінці розмови Президент України висловив слова вдячності Прем'єру Польщі за гуманітарну допомогу для Збройних Сил України та за програми освітнього й культурного характеру для молоді. Глава держави запропонував Польщі долучитись до програми створення робочих місць на звільнених від терористів територіях Донбасу", - розповіли у прес-службі.
  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли з мінометів Донецький аеропорт
  Наступний матеріал
  Двоє льотчиків зі збитого Ан-26 - в полоні у терористів, доля інших осіб - поки що невідома - Тимчук
  Loading...