Молдова_мітинг 5 канал

Попри мітинги прем'єр Молдови відмовився іти у відставку

  Прем'єр-міністр Молдови таки відмовився іти у відставку. Павло Філіп, призначення якого і викликало багатотисячні протести на вулицях Кишинева, став до роботи попри вимоги опозиції і мітингарів.

  Такий свій крок новий прем'єр пояснив тим, що хоче врятувати країну. Мовляв, якщо б відмовився від посади, Молдова б зависла у багатомісячній кризі. На погрози протестувальників заблокувати дороги Філіп відреагував жорстко. За його словами, всі вуличні акції, які будуть суперечити закону, каратимуться.

  Майдан по-молдовськи вибухнув 20 січня і триває досі. Люди виступають проти корупції і особисто проти одіозного молдовського олігарха і політика Володимира Плахотнюка, кандидатуру якого спершу парламентська коаліція навіть висувала на посаду прем'єр-міністра, але врешті обрали людину, близьку до Плахотнюка, Павла Філіпа, що протестувальників не влаштовує.

  Нагадаємо, молдовська опозиція вимагає провести перевибори уряду впродовж наступних трьох місяців. Відповідну резолюцію оголосили в неділю, 24 січня, на багатотисячному мітингу, який зібрали у центрі Кишинева.

  Попередній матеріал
  Кемерон і Меркель обговорили реформи Євросоюзу
  Наступний матеріал
  У Сирії смертник підірвався на блокпосту, щонайменше 23 людини загинули

  У Молдові тривають антиурядові мітинги

  Найбільш деструктивну роль у Молдові зараз відіграє саме рука Москви - експерт

  Молдовський журналіст: Події на вулицях Кишинева – це кремлівська гра

  У Молдові під час штурму парламенту поранення отримали 10 осіб