Понад 8.000 людей загинули внаслідок землетрусу та цунамі у Японії

  Понад вісім тисяч людей - загинули внаслідок землетрусу та цунамі у Японії. Такі останні офіційні дані оприлюднила поліція країни. Водночас японська агенція Кіодо повідомляє, що кількість загиблих лише у одній префектурі Міягі - може перевищити 15 тисяч.
  Пошуки загиблих - тривають. Тим часом японський уряд заявив, що після стабілізації стану АЕС "Фукусіма-1" - буде закрита. Морська вода, якою заливають реактори, пошкодить метал, і відновити станцію - буде неможливо.

  На АЕС - триває боротьба з наслідками аварії. За останніми даними, тиск у третьому реакторі аварійної АЕС  - нормалізувався. Тож випускати в атмосферу пару - не будуть. Напередодні завершилася 13-годинна операція з охолодження реактора №3. На нього за допомогою спецобладнання вилили близько 2-х тисяч тон води. Тривають роботи з охолодження 4 реактора та відновлення енергопостачання 1-го та другого. П`ятий та шостий енергоблок, за словами фахівців - стабільні і не викликають занепокоєння. Температура у басейнах з переробленим ядерним паливом - знизилася до нормальної. Система охолодження на цих енергоблоках працює на аварійних дизельних генераторах.

  Попередній матеріал
  Венесуела, Китай і Росія незадоволені атакою на Лівію
  Наступний матеріал
  Віталій Кличко переміг Одланьєра Соліса у першому раунді
  Теги: