Помилка чи провина – авіаудар по лівійських повстанцях?

  Помилка чи провина – авіаудар по лівійських повстанцях? Про це сперичаються НАТО та опозиційні сили Лівії. Один з тамтешніх військових лідерів заявив, що Альянс вибачився за смерть тринадцятьох повстанців поблизу Бреги. Пізніше представник НАТО, контр-адмірал Рассел Хардінг спростував цю інформацію і наголосив – опозиційні сили самі винуваті, адже вчасно не повідомили, що братимуть участь в операції на танках, які раніше використовувала лише армія Каддафі.

  НАТО не буде вибачатися за вчорашній авіаудар по лівійських повстанцях. Про це заявив заступник командувача операцією у Лівії.

  Рассел Хардінг, Контр-адмірал: "Два наші авіаудари вчора призвели до загибелі лівійських повстанців, які керували танками. Я не вибачаюсь. Ситуація мінлива, нас ніхто не повідомляв про те, що опозиційні сили будуть використовувати танки. Там між брегою та Адждабією техніка постійно рухалася. І дуже важко розрізнити хто саме ними керує - повстанці чи прибічники Каддафі".

  Раніше один з військових лідерів повстанців заявив, що Альянс вибачився за авіаудар. 

  Абдель Юніс, командир лівійських повстанців: "Представники Альянсу заявили, що помилково завдали авіаудару по нашій танковій колоні. Хоча я не розумію, як можна помилково обстріляти двадцять машин". 

  Заворушення у Лівії між проурядовими силами та повстанцями тривають з середини лютого. Західна коаліція розпочала військову операцію 19 березня. Командування НАТО пообіцяло зробити усе можливе для захисту мирного населення. Найбільш скрутно наразі - у західній Місураті. Напередні там внасліодок обстрілу військами Каддафі загинуло п"ятеро людей, ще двадцять п`ять зазнали поранень. 

  Ганна Ільїних "5 канал".

  Попередній матеріал
  Українці знову потрапили до полону сомалійських піратів
  Наступний матеріал
  Протести у Єгипті
  Теги:
  Loading...