Померла остання у світі абінгдонська слонова черепаха

  Померла найзнаменитіша черепаха Галапагоських островів - Самотній Джордж. Це був останній у світі представник виду абінгдонської слонової черепахи.

  За різними оцінками, тварині було від 60 до 90 років. Причини смерті черепахи - з`ясовують фахівці. Самотнього Джорджа знайшли на півночі Галапагоського архіпелагу ще на початку 70-х. Назвали його на честь відомого американського кіноактора Джорджа Гобеля. Невдовзі гігантська тварина стала символом Галапагоських островів. Вчені неодноразово намагалися схрестити Джорджа з самицями черепах інших видів, але усі зусилля виявилися марними.

  Фаусто Лорена, доглядач: "Я заглядав до вольєру Джорджа незадовдо його смерті. Він почувався добре, намагався вилізти на великий камінь. Коли я зайшов до нього наступного разу - тварина була вже мертва. Я був просто шокований".

  Едвін Наула, директор Галапагоського національного парку: "Причини смерті Самотнього Джорджа - покаже розтин. Ми проведемо низку досліджень, щоби з`ясувати, чому тварина загинула, а потому - забальзамуємо його. Тож люди, які не змогли познайомитися з Джорджем за його життя - все одно зможуть побачити його. І, можливо, замисляться над тим, що ми мусимо відповідальніше ставитися до захисту довкілля і збереження усього живого на планеті".

  Попередній матеріал
  Масштабні повені у Китаї - щонайменше 16 загиблих
  Наступний матеріал
  У Таїланді відзначили 80-річчя впровадження демократії
  Теги: