Померла Маргарет Тетчер

  На 88-му році пішла з життя "Залізна леді". За повідомленням представника Маргарет Тетчер, сталося це сьогодні зранку через інсульт. Свої співчуття родині вже висловили прем`єр-міністр Девід Кемерон та королева Єлизавета ІІ.

  Маргарет Тетчер була першою та єдиною жінкою - прем`єр-міністром у Великій Британії. Вона вигравала вибори три рази поспіль і керувала урядом країною з 1979-го по 1990-й. Це найдовший період з початку ХІХ-го століття, який прем`єр у Великій Британії протримався при владі. Маргарет Тетчер послідовно впроваждувала політику дерегуляції, особливо у фінансовому секторі. Виступала за приватизацію, гнучкий ринок праці та зменшення ролі профспілок. Була вона і союзником президента США Рональда Рейгана у боротьбі з Радянським союзом. "Залізною леді", до речі, її вперше назвала саме радянська військова газета "Червона зірка".

  Маргарет Тетчер, прем`єр-міністр Великої Британії (1979-1990), Лондон, 1980: "Тим, хто, затамувавши подих, чекає такої популярної в пресі фрази про "розворот", можу сказати лише одне: вам треба - ви і розвертайтеся".

  Попередній матеріал
  Венесуельська опозиція мітингувала на підтримку свого кандидата у президенти
  Наступний матеріал
  В Луганську замість лікарні облаштовують тюрму [відео]
  Теги:
  Loading...