nv.ua

Помер режисер легендарного фільму "Вій"

У 1967 році режисер Георгій Карпачов спільно з Костянтином Єршовим зняв знамениту екранізацію гоголівської містичної повісті

В Санкт-Петербурзі на 86-му році життя помер відомий художник і кінорежисер Георгій Карпачов, найбільш відомий своїм фільмом "Вій". Про це з посиланням на петербурзьке відділення Союзу кінематографістів РФ повідомляє "Новое время".

Карпачов народився 15 квітня 1930 року в Ленінграді. Закінчив Інститут живопису, скульптури та архітектури імені Рєпіна, потім - Вищі курси сценаристів і режисерів. З 1955 року працював художником-постановником на студії "Ленфільм".

У 1967 році спільно з Костянтином Єршовим зняв знамениту екранізацію гоголівського "Вія". У 1978-му випустив фільм "Слід росомахи". Як художник-постановник працював із Григорієм Козинцевим на стрічці Гамлет", з Олексієм Баталова на фільмі "Три товстуни". Останні роботи в кіно Георгія Карпачова пов'язані з ім'ям Олексія Германа. 

При цьому за участь у створенні фільмів "Хрустальов, машину!" (1998) і "Важко бути богом" (2013) художник двічі удостоювався премії "Ніка".

nv.ua

Як повідомляв 5.ua, 18 березня 2016 року помер український режисер і політик Лесь Танюк.

Попередній матеріал
"Самопоміч" вирішила зняти рейтингового кандидата у Кривому Розі зі стратегічних міркувань – експерт
Наступний матеріал
Невідомий повідомив про замінування суду у Львові
Теги:
Loading...

Помер незмінний художній керівник хору імені Верьовки

Помер останній учасник повстання в нацистському таборі смерті "Треблінка"

Помер відомий італійський письменник Умберто Еко

Померла письменниця Гарпер Лі