Польський художник без дозволу вивісив одну зі своїх картин у Вроцлавському музеї

  Світове визнання митця - справа рук самого митця. Так вирішив польський художник Анджей Собєпан. Критики та художні галереї не поспішали оцінити його здобутки, тож молодий митець вдався - до активних дій.

  Він вивісив одну зі своїх картин у Вроцлавському музеї. І лише за три дні - куратори таки звернули увагу на те, що у залі з`явився зайвий експонат. Картину зняли і запропонували художникові - забрати її. Той відмовився. Тож адміністрація музею вирішила - тимчасово помістити полотно у місцевому кафетерії. Там картина пробуде недовго. Вже найближчим часом її продадуть на аукціоні, а отримані гроші - віддадуть дитячій лікарні - для закупівлі медобладнання.

  Анджей Собєпан, художник: "Я кілька років малював картини та вивчав мистецтво. Зрештою, вирішив більше не чекати на визнання і узяти справу до власних рук. Таким чином - зробив своє ім`я відомим у художніх колах, і зовсім цього не соромлюся".

  Анна Ковальов, речниця Вроцлавського музею: "Ми сприйняли дії молодого художника, як жарт, спробу реалізувати власне бажання і побачити своє ім`я серед робіт знаних митців. Ніякої загрози полотнам, виставленим у музеї, не було, свою роботу пан Анджей вивісив досить далеко від наших найцінніших шедеврів. Зараз картину Собєпана ми зняли і  збираємося продати, а гроші - віддати на благочинність".

  Попередній матеріал
  Країни світу потерпають від екстремальних погодних умов
  Наступний матеріал
  У Пекіні більшість авіарейсів скасували чи відклали через смог
  Теги: