фото Радіо Свобода

Польські волонтери зібрали для бійців АТО 10 тонн допомоги і 12 позашляховиків

  Десять тонн теплих речей, наметів, гігієнічних засобів і ліків та 12 позашляховиків подарують поляки українським бійцям, що воюють на Сході. Вранці гуманітарна допомога прибула до Києва, а вже увечері її повезуть до Слов'янська, щоб там передати бійцям українських батальйонів.


  Півтора десятка авто, вщерть заповнених необхідними на передовій речами, припаркувалися на Михайлівській площі в Києві. "Гуманітарку" для українців протягом місяця збирали звичайні поляки. Тут багато комплектів термобілизи, теплих светрів і штанів, які можна вдягати під форму, військові намети від дощу тощо.

  До Києва машини з допомогою доправили польські волонтери. Запевняють: супроводжуватимуть свій вантаж аж до самого Слов'янська.

  Міхал Бірчек завантажив у свій позашляховик гігієнічні засоби і харчі для українських вояків. Він переконаний: поляки мають підтримувати своїх сусідів.

  Вже у Києві до конвою долучилися українці. Олександр Матросов везе на передову рухомий комплекс для очищення води, який зробив сам. Будь-де бійці зможуть і попити, і помитися.

  Це не перша допомога українській армії, яку зібрали поляки, але цей їхній конвой буде найбільшим, зазначив керівник Самооборони Майдану Андрій Парубій. Тим більше, що його передадуть воякам разом із машинами. Дюжину позашляховиків планують віддати першому і другому батальйонам Нацгвардії, батальйонам "Київщина", "Львів" і "Київ-2". А ще за кілька днів обіцяють доправити на фронт авто швидкої допомоги.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала російських диверсантів на Миколаївщині
  Наступний матеріал
  Німецькі ЗМІ відзначили премією Кличка і YanukovychLeaks
  Теги:
  Loading...