Польські політики різко критикують звіт про причини авіакатастрофи ТУ-154

  Польські політики - різко критикують звіт про причини авіакатастрофи під Смоленськом. Його оприлюднив Міжнародний авіаційний комітет. МАК доводить, що до аварії призвели дії екіпажу за несприятливих погодних умов.
  Здійснити посадку пілотів змушували польські високопосадовці - головнокомандувач ВПС та керівник диппротоколу польського МЗС. Вони наче б то боялися гніву президента Качинського, який летів на жалобні заходи у Катинь. Вини ж диспетчерів аеродрому МАК не визнає. Звіт уже викликав обурення Ярослава Качинського, брата загиблого президента Польщі. Він назвав висновки спекуляцією і знущанням над Польщею. Прем`єр Туск, у зв`язку із висновками МАК - перервав відпустку і повертається до Варшави. Натомість, підтримав звіт комітету - лідер руху Солідарність Лєх Валенса. 

  Лех Валенса, президент Польщі (1990 - 1995): "Мушу визнати, що росіяни праві. Не хотілося б мені погоджуватись із росіянами, але вони мають рацію. Так, ми можемо шукати винних де-інде і звинувачувати когось іще, казати, що екіпажу могли не дозволити посадити літак за таких умов. Але уявіть собі, що сталося б, якби вони насправді не дозволили, і літак би там не приземлився?"

  Ярослав Качинський, лідер партії "Право і справедливість": "Звіт Міжнародного авіаційного комітету звинувачує польських пілотів  у цій катастрофі. Лише Польщу, в односторонньому порядку і без жодних доказів".
   
  Попередній матеріал
  ЄС наполягає на звільненні білоруських політв`язнів
  Наступний матеріал
  Адвокат: Швеція вимагає екстрадиції Ассанжа щоби потім видати його США
  Теги: