Польське посольство у Москві закидали фаєрами

  Польське посольство у Москві закидали фаєрами активісти партії «Друга Росія». Кількох із них арештували, і свої дії вони пояснили помстою за напад польських націоналістів на російське посольство у Варшаві в понеділок під час заворушень на День незалежності. Там уже судять учасників мітингу. За образу і порушення недоторканності поліцейського покарано двох людей. Одного засудили до шести місяців громадських робіт.

   

  Другий відбувся штрафом у приблизно  450 американських доларів. Найближчим часом польський суд розгляне справу трьох затриманих активістів за штурм російського посольства. Нагадаємо, Варшава нарахувала збитків у 30 тисяч євро через заворушення на День незалежності. Постраждали 19-ро людей. Понад сімдесят -  затримані. За погроми біля посольства під час маршу на День незалежності Президент Польщі офіційно вибачився перед Росією. Броніслав Комаровський виступив в ефірі радіостанції ЗЕТ(ZET) і назвав дії націоналістів, цитую: скандалом, який жодним чином не можна виправдати.

  Дональд Туск, прем’єр-міністр Польщі: «Дуже прикро, що такі дії мали місце. Це неприпустимо ані стосовно поліцейських, які охороняли посольство Росії, ані щодо самої будівлі дипмісії. Нам шкода, що так сталося».

  Кристоф Босак, член партії «Національного руху»: «Коли стало відомо про заворушення біля російського посольства, ми відразу сказали демонстрантам відступити і забиратися звідти, але на жаль емоції пересилили і не обійшлося без підпалу кабіни , в якій була охорона. Але це єдиний кричущий інцидент, який там мав місце».

  Попередній матеріал
  Азаров погрожує звільнити міністрів, які не виконують завдання президента [відео]
  Наступний матеріал
  Ставицький: Тимчасова відмова України від російського газу не вплине на транзит блакитного палива в Європу
  Теги:
  Loading...