Польщі через переохолодження загинули 62 людини

  Холоди та снігопади паралізували і Європу. У Польщі через переохолодження - загинули 62 людини. У Сербії - замерзли десятеро. Потерпають від екстремальних погодних умов і у Боснії. Там загиблих через негоду - щонайменше восьмеро.
  Нинішні снігопади у країні називають - найсильнішими за історію метеоспостережень. Рух автотрасами держави - паралізований. Висота заметів подекуди перевищує два метри. У Сараєво - запровадили надзвичайний стан. Негода призвела до перебоїв з енергопостачанням. Близько сотні населених пунктів відрізані від навколишнього світу. Харчі, предмети першої необхідності та медикаменти мешканцям - доправляють гелікоптерами. Постраждалих з найвіддаленіших сіл -  евакуюють до найближчих шпиталів. Влада наполегливо закликає людей - утриматися від автоподорожей.

  Бобан Кустуріц, пілот рятувальної служби: "Попри жахливі погодні умови, ми не припиняємо робіт. Наше основне завдання - доправити харчі та ліки людям з віддалених сіл та допомогти постраждалим від негоди - дістатися до лікарень".
  Попередній матеріал
  Люті морози повертаються в Україну
  Наступний матеріал
  Усі 12 членів екіпажу судна "Аллвака-1" доправлені до Сімферополя
  Теги: