Польща вимагає від Росії повернення решток президентського літака

  Польща закликає Росію поквапитися з поверненням решток літака Ту-154, на борту якого два роки тому загинула польська урядова делегація. Інакше - погрожує "тінню у двосторонніх відносинах".

  Російська сторона згодна на якнайшвидшу передачу, утім наголошує, що спершу має завершити власне розслідування. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров також заявив, що на російській стороні лежить велика відповідальність - встановити причини трагедії. Відтак попросив не квапити із розслідуванням. Авіакатастрофа під Смоленськом сталася 10 квітня 2010 року. На борту літака Ту-154 перебувала польська урядова делегація на чолі з президентом Лехом Качинським. Усі 96 людей, які знаходилися у літаку - загинули.

  Радослав Сікорський, міністр закордонних справ Польщі: "Уявіть собі, якби російський літак із президентом та першою леді розбився скажімо у Сполучених Штатах. А потім після оголошення результатів розслідування уламки не передали російській стороні".

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії: "Искусственных сроков в этом деле быть не может. Расследование должно быть завершено прежде, чем вещественные доказательства будут переданы. Это наше законодательство, и мы его изменить не можем".

  Попередній матеріал
  Ресторатор: закон про заборону куріння має бути переглянутий [відео]
  Наступний матеріал
  Автомобільна катастрофа у Колумбії: 26 людей загинули
  Теги:
  Loading...