Польща та США домовились щодо розміщення елементів ПРО

  Американській протиракетній оборонні в Польщі - бути. Вашингтон погодився на умови, висунуті Варшавою. Тепер Сполучені Штати - у разі нападу на Польщу третьою країною, зобов`язалися захищати союзника зі зброєю в руках.
  Також у домовленостях йдеться про збільшення військової допомоги з боку США - йдеться про модернізацію польского війська. Монтаж системи має бути завершений до 2012-го року - у Польщі розташують 96 ракет "Петріот". Узгоджений документ тепер має розглянути Сейм країни, а потому - схвалити й уряд Польщі.

  Радослав Сікорський, міністр закордонних справ Польщі: "Отже, ми будемо мати не один, а 2 гарнізони в Польщі. Один з них - захищатиме територію країн-членів атлантичного альянсу від балістичних ракет дального радіусі дії. Також цей гарнізон матиме на озброєнні дев`яносто шість ракет "Петріот" у місцевості, яку вибере Польща, згідно з нашими оборонними потребами. Це початок посилення оборонних можливостей Польщі та наповнення польсько-американської співпраці конкретними справами".

  Джон Руд, заступник секретаря з озброєння та міжнародної безпеки США: "Це були переговори між близькими союзниками, ба навіть більше - між друзями. Звісно, були й питання, які не легко узгодити. Ми дякуємо усім, хто брав участь у переговорах за бажання знайти компроміс у такій важливій для безпеки обох країн справі".
  Попередній матеріал
  Огризко: Росія не зважиться порушувати порядок перетину кордону
  Наступний матеріал
  Україна отримала другу Золоту медаль у Пекіні
  Теги:
  Loading...