Польща потерпає від негоди (РОЗШИРЕНО)

  Від негоди потерпає і сусідня Польща. Там вирують заметілі і повені. На північному сході 150 тисяч будинків залишилися без електрики. У Варшаві не працює аеропорт. А на півдні, в гірській частині Польщі - випало понад 20 сантиметрів снігу.

  Польщу засипало снігом. У Гданську - двоє постраждалих. Мокрий сніг обліпив дерева і вони впали на людей. Пошкоджені лінії електропередач. Ціле місто залишилося без світла. На вулицях чимало автівок, пошкоджених гілками дерев.

  Люди: "Я живу тут вже 30 років, але такого ще не бачив. Це просто трагедія".

  Вулиці курортного містечка Сопот опинилися під водою. Сильний вітер з моря - понад 100 кілометрів на годину - нагнав хвилі у гирло найближчих річок. Вода вийшла з берегів. Затоплені понад 150 тисяч будинків. Хвилі зруйнували найбільший у країні пірс.

  Люди: "Зараз нас буде важко. Якщо вітер не вщухне - тут усе затопить".

  У Варшавському аеропорту сотні пасажирів опинилися у пастці. Через заметіль скасували багато рейсів. Тим літакам, які були поруч - наказали летіти до сусідніх аеропортів.

  Люди: "Це дуже велика проблема. Адже у нас були плани, прив`язані до роботи. Я не можу затриматися ні на годину. Але так виглядає, що раніше п`ятниці ми не вилетимо звідси."

  На півдні країни, у горах випало до 20 сантиметрів снігу.  Сильні снігопади почалися у Центральній Європі два дні тому. Дерева ще не встигли скинути листя. До них приліпився мокрий сніг. Гілки не витримують та падають на дороги. Це спричинило затори на шоссе та велику кількість аварій.

  Захар Симчич, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сьогодні Україну мають відвідати інспектори УЕФА
  Наступний матеріал
  В Австралії горять ліси та чагарник
  Теги: