Молдова 5.ua

Політичний експерт назвав можливу причину відкликання посла України у Молдові

Якщо Ігор Додон стане президентом, то РФ спробує перетворити Молдову в одне велике Придністров'я

Відкликання посла України в Кишиневі можна пов’язувати із результатами першого туру виборів. Про це у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" повідомив політичний експерт Оазу Нантой.

"Зв'язок однозначний. Ігор Додон – кандидат, який вважає себе на сьогоднішній день лідером. Протягом останніх років він відверто позиціонувався не так проросійським, як пропутінським кандидатом, він навіть перевершив свого політичного батька Володимира Вороніна в демонстрації відданості Путіну", – заявив експерт.

"Пан Додон і партія соціалістів були відзначені як у грубих антиукраїнських висловлюваннях, зокрема публічне визнання приналежності Криму до Росії, так і в участі представників цієї партії в різного роду антидержавних акціях на території України. Тому я повністю розумію заклопотаність України. Тому що якщо Ігор Додон буде обраний президентом, то великий ризик, що Росія спробує перетворити Молдову в одне велике Придністров'я за спиною України, в плацдарм для антиукраїнської політики. Україні не потрібне відкриття ще одного фронту. І ми, як громадяни Молдови, постараємося, щоб Ігор Додон не став президентом", – розповів політичний експерт.

Нагадаємо, що 31 жовтня посла України у Молдові викликали до Києва для проведення консультацій.

Попередній матеріал
На Луганщині силовики схопили ділків, які збували наркотики поблизу лінії розмежування
Наступний матеріал
У НАЗК розповіли, хто і за яких обставин перевірятиме задекларовану готівку чиновників

Молдова вимагає від Росії вивести війська із Придністров’я

Посла України у Молдові викликали до Києва для проведення консультацій – МЗС