5 канал

Політтехнолог про день виборів у США: На дільницях величезні черги

Сьогодні, 8 жовтня, розпочалося голосування за президента у Сполучених Штатах Америки

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" розповів політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець.

"Сьогодні розпочалося голосування? і традиційно голосують східні штати і далі за часовим поясом захід Сполучених Штатів. В Америці немає такого поняття, як "день тиші", і тому вчора були останні передвиборчі мітинги. Відчувалася напруга, особливо помітно це було по виборчим мітингам у Філадельфії, який проводила Гілларі Клінтон. У кампанії Клінтон активну участь взяв діючий президент Барак Обама, він вчора виступав на цьому мітингу. Багато у чому Обама підбивав підсумки свого президентства", – зазначив Березовець.

"Сьогодні голосування дуже активне, величезні черги на виборчих дільницях. Інтерес до цих виборів є дуже великий. Минулого разу на виборах взяли участь приблизно 60% американців, цього разу інтерес очікується ще більший, ніж це було чотири роки тому", – додав він.

"Американська виборча система дуже складна, вона не має очевидних альтернатив чи аналогів у світі. Для того, щоб перемогти, потрібно заручитися підтримкою 270 вибірників. 290 – це прогнозований результат Гілларі Клінтон, вважається, що її опонент Дональд Трамп отримає підтримку 209 вибірників, такий прогноз газети Washington Post", – розповів політтехнолог.

Попередній матеріал
Краса в погонах: поліція Донеччини похизувалась новоствореним ансамблем барабанщиць
Наступний матеріал
Говоріть державною: Активісти дослідили, як часто українці застосовують рідну мову
Loading...

Посол: 45-й президент США стоятиме перед серйозними викликами

Політолог назвав ключову відмінність між Клінтон і Трампом

Журналіст розповів, у якому випадку президента у США обиратиме конгрес

Геополітична подія року: Чому українці переймаються виборами у США не менше за американців