Поліція Техасу звільнила дівчат, яких утримували у таємному релігійному центрі

  Поліція Техасу звільнила 52 дівчинки, що їх утримували у таємному релігійному центрі на одному з ранчо. Дівчатам від 6 місяців до 17-ти років.
  Релігійний табір побудував свого часу Уоррен Джеффс - лідер Фундаменталістської церкви Ісуса Христа святих останнього дня. Це секта багатоженців, які відкололися від мормонів наприкінці XIX століття, коли ті виступили проти полігамії. Сам Джеффс від листопада минулого року відбуває довічне покарання за інцести та зґвалтування неповнолітніх у штаті Юта. Ім`я особи, яка керувала прихистком на техаському ранчо, поліція поки що не розголошує.  Вісімнадцятьох дітей одразу взяли під державну опіку, решту допитують. Фахівці побоюються, що прижитися у суспільстві дівчинкам буде важко, оскільки вони ніколи не бували поза межами своєї релігійної громади.

  Марлі Мейснер, речниця Служби захисту дітей Техасу: "Я можу сказати, що ті вісімнадцять дівчат, яких взяли під державну опіку, зазнали знущань, або є ризик, що їм завдадуть шкоди. Для цих дітей небезпечно надалі перебувати у цій громаді".
  Попередній матеріал
  Згоріла найстаріша будівля канадської провінції Квебек
  Наступний матеріал
  В Італії горів колишній палац короля Кастелло де Монкальєррі
  Теги:
  Loading...