Поліція США: наступною ціллю Царнаєвих мав стати Нью-Йорк

  Брати, яких звинувачують у теракті в Бостоні, планували атаку на Нью-Йорк. Такі свідчення дав агентам Федерального бюро розслідувань уцілілий Джохар Царнаєв.

  Комісар поліції Реймонд Келлі заявив, що правоохоронці знайшли підозрюваних, коли ті вже викрали машину, взяли в заручники її водія і наказали йому їхати в Нью-Йорк. У них було ще 6 вибухових пристроїв. Але старшого брата - Тамерлана - поліцейські застрелили під час спроби втечі, а молодшого - Джохара - затримали за добу. Нагадаємо, внаслідок подвійного вибуху на фінішній лінії Бостонського марафону 15 квітня загинули 3 людини, близько 200 - зазнали поранень. Після нього Царнаєви також убили одного правоохоронця.

  Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "ФБР проінформувало нас, що Таймс сквер у Нью-Йорку було наступною ціллю терористів після Бостонського марафону. Навіть не знаю, чи вдалося б міській владі запобігти атаці. Дякую поліції, спецслужбам та всім іншим підрозділам уряду Сполучених Штатів, які своїми діями врятували нас від пошуку відповіді на це питання".

  Попередній матеріал
  З-під руїн зруйнованої багатоповерхівки у Бангладеш витягли 40 вцілілих людей
  Наступний матеріал
  Курдські повстанці виведуть збройні загони з Туреччини
  Теги:
  Loading...