Фото REUTERS

Поліція Македонії застосувала сльозогінний газ проти мігрантів - більше 200 постраждалих

Загалом у сутичках на кордоні Греції з Македонією в неділю, 10 квітня, тілесні ушкодження отримали близько 300 осіб. Серед потерпілих - жінки і діти

Більше 200 мігрантів поранені на кордоні Греції із Македонією. Серед них - жінки і діти, наймолодшому потерпілому - менше п'яти років. Про таке повідомляє організація "Лікарі без кордонів", яка надавала першу медичну допомогу, інформує BBC.

Поліція Македонії розпилила сльозогінний газ, обстріляла ґумовими кулями і - за даними лікарів - побила мігрантів, які намагалися перейти кордон. Це сталося у регіоні Ідомені, де розташований відомий табір біженців. Влада Македонії підтвердила лише застосування сльозогінного газу і заявила про поранення двох полісменів.

Як повідомляють "Лікарі без кордонів", загалом в результаті заворушень на кордоні Греції з Македонією в неділю, 10 квітня, тілесні ушкодження отримали близько 300 осіб.

"Нас здивувало, що поліція почала розпилювати сльозогінний газ іще до того, як ми підійшли до паркану. Після газу вони застосували шумові гранати і ґумові кулі. І все це не поступово, а одразу, одне за одним. Це дуже розлютило протестувальників", - розповів мігрант, свідок подій Махмуд.

Георгій Кирітсіс, речник уряду греції з питань міграції, заявив: "Масове застосування сльозогінного газу, шумових гранат і сльозогінних куль в усіх без винятку, в жінок і дітей, протягом кількох годин - це дуже прикра і страшенно небезпечна практика. Віримо, що влада Македонії це розуміє... Також ми повинні звернутися і до мігрантів, які не повинні вірити брехні і порушувати закон. Ви маєте розуміти - кордони закриті".

Нині на грецько-македонському кордоні перебуває понад 11 тис. мігрантів. Вони і досі роблять спроби дістатися углиб Європи. Але більшість держав так званого Балканського маршруту закрило свої кордони. 

Як повідомляв 5.ua, Греція повертає мігрантів до Туреччини

Попередній матеріал
"Спочатку буде обраний прем'єр, і в той же день я почну консультації щодо генпрокурора" - Порошенко
Наступний матеріал
Президент розповів, що обов'язково має бути в програмі нового уряду
Теги:
Loading...

Мігранти намагаються прорватися до Македонії

Мігранти штурмом намагаються прорвати кордон Греції та Македонії

Восьмирічний мігрант 12 днів живе в терміналі паризького аеропорту

Єврокомісія збирається реформувати правила розподілу біженців серед країн ЄС

На острові Хіос побилися сирійські і афганські біженці

Турецькі прикордонники застрелили щонайменше 16 сирійських біженців - ЗМІ