Поліція Індії: нападники на Мумбаї тренувалися у таборах бойовиків

  Індійська поліція продовжує відстежувати "пакистанський" слід у терактах в Мумбаї. За словами правоохоронців, нападники - тренувалися у таборах бойовиків під керівництвом колишніх військових. Там їх навчили користуватися різними видами зброї, виготовляти вибухівку та виживати із мінімальними запасами харчів.
  На користь цієї версії, кажуть правоохоронці, ретельна спланованість терактів та добре оснащення екстремістів. Удесятеро - зі зброєю та гранатами - вони тримали в страху величезний мегаполіс. Протистояння з силами безпеки тривало  дві з половиною доби. Натомість мешканці міста звинувачують у трагедії  місцеву поліцію. Мовляв, через її недбальство терористи легко потрапили до Мумбаю морем; без перешкод увійшли до лікарень, вокзалу й готелів.

  Нагадаємо, серія терактів у Мумбаї сталася минулого тижня. Майже одночасно у різних куточках міста почалася стрілянина та вибухи. Зрештою, нападники засіли у двох готелях та єврейському центрі. Загальна кількість жертв наближається до двох сотень. Поранених - удвічі більше.
  Попередній матеріал
  Гривня й надалі знецінюється
  Наступний матеріал
  Тайська опозиція відмовляється залишати аеропорти Бангкока
  Теги:
  Loading...