Поліція ідентифікувала тіло загиблого під час заворушень у Белграді

  Це 21-річний сербський юнак, який народився у Косові. Прокуратура розшукує організаторів протестів у сербській столиці, під час яких були поранені більш як півтисячі людей.
  У ніч на п`ятницю на знак незгоди із проголошенням назележності Косова, сербські націоналісти громили посольства західних країн, вітрини крамниць, макдональдси та автомобілі. Протести були інспіровані владою, однак офіційний Белград висловив жаль, що все вийшло саме так - планувалися мирні акції.

  А в Косові зараз теж неспокійно. Там мітингують серби. Наймасштабніші акції - у місті Митровиця, поділеному на сербську та албанську частини.  Тисячі студентів вийшли  з портретами Володимира Путіна, дякуючи Росії за непоступпливу позицію щодо відокремлення провінції.  Протестувальники пройшли маршем до річки Ібар, яка ділить місто на дві частини - сербську та албанську. Їх контролювали збройні сили НАТО та ООН, готові у будь-який час стримати заворушення. Втім мітинг минув без сутичок. Тим часом голова місії ЄС з міркувань безпеки терміново залишив штаб-квартиру у сербській частині Митровиці.
  Попередній матеріал
  Володимир Кличко став абсолютним чемпіоном світу з боксу
  Наступний матеріал
  Лідер курдських повстанців закликає турецьких курдів до акцій непокори
  Теги:
  Loading...